Bölgesel Zayıflama

Konusunda uzman kadromuzla bel – basen gibi bölgesel zayıflama taleplerinize sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Vücut Analizi

Vücut analizinde hastanın ağırlığını, suyunu ve kas oranını ölçüyoruz. Sonuçlara dayanarak bir tedavi planı hazırlarız ve tedavi süreci boyunca kaydedilen ilerlemeyi takip ederiz.

MIRA Ultrason ve Elektrostimülasyon

Bu yöntemde, ultrason tarafından boşaltılan yağ hücrelerinde üretilen enerjinin yanmasını sağlamak için geliştirdiğimiz iki etkili uygulamayı bir araya getiriyoruz. Bu sayede lenf sisteminiz için fazladan iş yükü yaratmadan uygulamalı alanda 4-6 cm incelme elde ediyoruz.

Radyo frekansı

Radyofrekans teknolojisi, dalgaların üst katman yağları yakmasını ve lenf kanallarından atılmasını sağlar. Selülit tedavisi, cilt gevşekliği ve fazla cildi tedavi etmek için kullanılır. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde gözle görülür sonuçlar yaratır.

Ultra kavitasyon

Ultrason ve radyofrekans dalgalarının birleşimidir. Bu yöntem, ısınan, sıvılaştıran ve yağ hücrelerini boşaltan ani basınç değişimi uygular. Bu yağ hücreleri vücuttan lenfatik yoldan boşaltılır.

Kryolipolyse – Soğuk Lipoliz

Bu cihaz bölgesel yağ hücrelerini -15 ° C’de soğutur ve tamamen öldürür. Bu yağ hücreleri daha sonra lenf sistemi yoluyla 2-4 hafta içinde boşaltılır, böylece 2-6 cm’lik bölgesel bir zayıflama meydana gelir.

Titreşim ve Derin Ultrason Terapisi

Ultrason dalgaları, dokuda uzun süre kalmış derin çökelmiş yağ hücrelerini yakar, lenfatik kanallardan vücuttan alınmalarını sağlar. Bu prosedür, özellikle karın, iç uyluk ve kollarda, bölgesel zayıflamada olağanüstü sonuçlar verir.

Lenfatik Drenaj ve Kızılötesi Terapi

Bu uygulama, atıkları vücuttan uzaklaştıran ve metabolizmayı artıran lenflerin çalışmasını iyileştirebilir. Isı kemiklerinizi gevşetirken, terleme yoluyla toksinlerden kurtulursunuz. Lenfinin hızlandırılmış çalışması kilo kaybında önemli bir faktördür ve ayrıca kan dolaşımınızı hızlandırır.

Mezoterapi

Mezoterapi, cilt altındaki 1 ila 6 mm’lik mezodermal doku tabakasına çok sayıda küçük ilaç enjeksiyonu, vitamin vb. Fransa’da doktor olan Michel Pistor, 1952’de tekniği geliştirdi. Mezoterapi saç, yüz ve vücut üzerine uygulanabilen bir yöntemdir. Mezoterapi saç dökülmesini önler, direncini arttırır ve saç büyümesini uyarır. Yüz uygulamalarında vitamin, kollajen, Hyaluronik asit gibi aktif gençleştirici maddeler cildin sıkılığını sağlar ve cildin parlamasına yardımcı olur. Vücutta yağ yakma ve cilt sıkılaştırma aktif maddeler bölgesel zayıflama ve sıkılık elde etmek için enjekte edilir.

Yağ Yakıcı Enjeksiyonları

İstenmeyen yağ birikimi, özellikle göbek bölgesinde, bir bileşen kombinasyonu enjekte edilerek yakılır. Birikmiş yağ önemli ölçüde azalır ve vücut çevreniz yeniden şekillenir.

Şok Dalgası ESWT tedavisi (Yağ Yakıcı İğneler)

Ses hızından daha hızlı şok dalgaları üreten bu yöntem, uygulanan bölgede yüksek basınç ve titreşim etkisi yaratır ve böylece yağ hücrelerini parçalar. Bu yöntem ayrıca ağrı tedavisinde ve topuk mahmuzu, tenis ve golfçü dirseğinin fizik tedavi uygulamaları sırasında kullanılır.

Diğer Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı
Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Pürüzsüz, ışıldayan ve gergin bir cilt istiyorsanız doğru yerdesiniz.. Hemen randevu alın ve cildinizi şımartın.

Normal Makyaj
Normal Makyaj

Normal Makyaj

Eşsiz bir makyaj deneyimi için bizi ziyaret edin..

Kalıcı Makyaj
Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Makyaj Salonumuzda uzman kadromuzla kaliteli ürünlerin bir araya gelmesinden oluşan eşsiz makyaj deneyimi. Bekliyoruz.

Ağda
Ağda

Ağda

Ağda Salonumuzu ziyaret edip istenmeyen tüylerinizden anında kurtulun.

Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulun. Hemen arayın randevu alın.

Manikür
Manikür

Manikür

El ve el tırnakları bakımının yanısıra, oje sürme ve tırnak dibi etlerinin temizlenmesi.

Pedikür
Pedikür

Pedikür

Ayak tırnaklarının bakımı, ayak tırnaklarına oje sürme ve ayak nasırlarının yumuşatılması gibi genel bakım işlemleri.

Bölgesel Zayıflama
Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Konusunda uzman kadromuzla bel- basen gibi bölgesel zayıflama taleplerinize sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.